Dodatki

Gdzie zamówić pudełka na alkohol?

Na weselu nie może zabraknąć dobrego, wysokoprocentowego alkoholu – to oczywiste. Jednak wiele par dąży do tego, by taki alkohol był również efektownie podany. Gdzie zamówić eleganckie, klasyczne pudełka z personalizacją? Co warto o nich wiedzieć? Poniżej kilka przydatnych wskazówek dla każdej przyszłej pary młodej. 

Pudełko na alkohol weselny

Co ciekawe, takie stylowe pudełko na alkohol weselny jak modele od z-milosci przydaje się nie tylko wtedy, gdy chce się wręczyć gościom upominek w celu podziękowania za przybycie, ale również jeżeli chce się odpowiednio wyeksponować alkohol na stołach weselnych. Trzeba przyznać, iż transparentne butelki z wódką lub ciemne butelki z winem nie wyglądają elegancko na stołach. Warto więc pomyśleć o rozwiązaniu, które obecnie cieszy się dużym zainteresowaniem nie tylko na weselach, ale również na innych imprezach.

Jak powinno wyglądać idealne pudełko na alkohol?

Jak wybrać pudełka na alkohol weselny spośród tak różnorodnego asortymentu, który można znaleźć w hurtowniach z gadżetami weselnymi? Nie jest to oczywiście proste zadanie, jednak pary młode powinny poświęcić trochę czasu, by wybrać gustowny, efektowny model dla siebie i swoich gości. Alkohol na każdym weselu jest niezwykle ważny, dlatego też powinien być odpowiednio wyeksponowany oraz co najważniejsze, musi być pięknie opakowany, jeżeli para młoda chce go podarować gościom przy wyjściu do domu. Idealne pudełko powinno być w kolorze jasnym, pastelowym, na którym znajdzie się delikatna dekoracja (np. w postaci kokardki). Wąskie, wysokie transparentne opakowanie z pewnością pomieści butelkę wódki lub wina od 0,5 litra do 1 litra. Najlepiej zdecydować się na plastikowe opakowania, które są bardzo trwałe i wytrzymałe. Papierowe modele, mimo tego iż są bardzo ekologiczne, to jednak przy tak ciężkim alkoholu mogą kompletnie się nie sprawdzić. 

Personalizowane pudełko 

Jak wybrać pudełka na alkohol weselny, by doskonale pasowały do tej wyjątkowej okazji? Najlepiej zamówić je w drukarni lub w hurtowni, w której klienci zamawiają pozostałe gadżety potrzebne na ten wyjątkowy dzień. To ważne, by winietki, numery na stoły, plan stołów, dekoracje oraz same opakowania na alkohol były w podobnej tonacji kolorystycznej. Trzeba bowiem przyznać, iż standardowe pudełka na alkohol o wymiarach: około 32,5 cm x 8 cm mają dość sporo powierzchni do zagospodarowania, co oznacza, iż para młoda może wymyślić ciekawy, oryginalny tekst, który zostanie na nich umieszczony. 

Gdzie najlepiej zamówić takie pudełka?

Jak wspomniano powyżej, w Polsce jest wiele miejsc, które oferują naprawdę dobre jakościowo, oryginalne i nowoczesne pudełka na alkohol. Można skorzystać z takich gotowców, których cena jest bardzo przystępna lub zamówić personalizowane opakowania. Najczęściej klienci chcą, by na takich pudełkach znalazła się data ślubu, imiona pary młodej oraz zabawny tekst dla gości. Można zdecydować się także na pudełka ze zdjęciem lub z inną grafiką, która będzie nawiązywać do tego wyjątkowego dnia. Warto pokusić się o ciekawe rozwiązanie, gdyż z pewnością będzie to świetna pamiątka.